Największe imprezy muzyczne w 2020 roku!

Kalendarz zawierający imprezy muzyczne planowane w 2020 roku zapowiada się naprawdę imponująco. Kontynuowane będą już coroczne festiwale muzyczne, które ściągą na deski swoich scen, artystów z całego świata. Nie zabraknie również koncertów o dużym formacie, organizowanych na stadionach oraz nieco mniejszych w klubach. Co, ważne różnorodność tych imprez, a także zapraszanych wokalistów i zespołów, sprawia, że każdy może wybrać coś odpowiadającego swojemu gustowi muzycznemu. W tym roku, w końcu doczekamy się występów najbardziej wyczekiwanych gwiazd muzyki popularnej i nie tylko. Ponadto ponownie odwiedzą nas artyści, którzy pokochali atmosferę tworzoną przez polskich fanów.

Jakie muzyczne niespodzianki nas czekają w tym roku?

Ta, informacja na pewno ucieszy wszystkich fanów kanadyjskiej wokalistki Celin Dion. Piosenkarka wystąpi u nas, aż dwa razy w tym roku! To jej wielki powrót do Polski po dwunastu latach. Oba koncerty są planowane na maj w Łodzi i Krakowie. Wyjątkowym muzycznym wydarzeniem będzie również występ kultowego zespołu The Kelly Family, który jest planowany już w połowie lutego. Jego fani musieli czekać, aż ponad dziesięć lat na powrót swoich idoli. Niewątpliwie, zawsze udaną imprezę muzyczną zapewnia niemiecki zespół Scooter, który w tym roku u nas rozkręci zabawę, aż trzy razy - w marcu w Katowicach i Wrocławiu oraz w kwietniu w Warszawie. Warto również wspomnieć, że na deskach, największych polskich stadionów zagoszczą między innymi Guns N Roses, Rammstein oraz Sting. Nie lada gratka, szykuje się również dla fanów latynoskich rytmów. Legendarny gitarzysta, grający latynoski rock, Carlos Santana ruszą w wielka trasę koncertową, a już w marcu wystąpi w Krakowie.

Jeśli mowa o imprezach muzycznych, nie sposób, by nie wspomnieć o corocznych festiwalach. To wydarzenia zapewniające kilkudniowe uczty różnorodnych muzycznych brzmień. Jednym z najgłośniejszych festiwali ostatnich lat w Polsce jest Opener. W 2020 roku niezmiennie odbędzie się on w Gdyni i ponownie zagoszczą na jego scenie, największe gwiazd muzyki popularnej, a wśród nich Taylor Swift, ASAP Rocky, czy też Martin Garrix. Z kolei na równie popularnym festiwalu muzycznym, jakim jest Orange Warsaw Festival, wystąpi uwielbiana i doceniana Camila Cabello, a także Tyler i The Creator. Dla fanów muzyki elektronicznej, z pewnością najważniejszym wydarzeniem muzycznym po raz kolejny będzie Sunrise Festival.

Zainteresowanie muzycznymi imprezami planowanymi w tym roku jest na prawdę duże. W końcu jedno jest pewne, dostarczą niesamowitych emocji i wyjątkowych wspomnień.